ابزار و لوازم خوشنویسی و خطاطی

حالت نمایش:
نمایش سریع

خودکار استدلر مدل Brilliant Colours XB بسته 10 رنگ مخصوص خوشنویسی

(0)
99,000تومان

کمپانی استدلر برای راحتی شما خودکارهای باکیفیتی را طراحی کرده است. یکی از ویژگی‌های این محصول این است که در ارتفاعات که فشار هوا تغییر می‌کند، به‌طور خودکار فشار جوهر تنظیم‌شده و مانع از پس دادن می‌شود. همچنین در ساخت این محصول از مواد قابل بازیافت استفاده‌ شده که کمترین صدمه را به محیط‌زیست وارد می‌کند. این محصول در 10 رنگ سبزتیره، آبی ت..

نمایش سریع

خودکار بیک لارج آبی 1.6 مخصوص خوشنویسی BIC Large1.6

(0)
7,400تومان

خودکار بیک لارج آبی 1.6 مخصوص خوشنویسی BIC Large1.6خودکار های مناسب جهت خوشنویسی باید دارای ۲ ویژگی اصلی باشند یکی دارای قطر نوشتاری یا سایز نوک کمی بزرگ و درشت و مورد بعدی دارای رنگ گذاری و اثر گذاری روان روی کاغذ در هر خودکاری که این دو ویژگی پیدا شود میتوان گفت ک محصول مناسب برای خوشنویسی با خودکار است.حال در کنار این مزیت ها بهتر است به کیفیت س..

نمایش سریع

خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2

(0)
100,000تومان

خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2همیشه خودکارهای بیک، نمادی از نوستالژی و قدمت بوده‌اند. در محصول حاضر، هشت رنگ مختلف از خودکارهای «سافت اند فشن» (Soft and Fashion) بیک در یک بسته قرار گرفته‌اند. این خودکارها به راحتی و بدون از بین بردن تمرکز، شما را از ابتدی تا انتهای نوشتن همراهی می‌کند. علاوه براین شما می..

نمایش سریع

زیردستی چرم مصنوعی مناسب شدت و ضعف

(0)
35,000تومان

زیر دستی چرم مصنوعی مناسب شدت و ضعف در خط تحریری ، یکی از انواع زیر دستی های خوشنویسی می باشد که به دلیل طراحی خاص و زیبا جزو پر فروشترین انواع زیر دستی است، این زیر مشقی به صورت دو رو بوده و از هر دو طرف قابل استفاده است و در وسط آن یک مقوای سخت و محکم قرار داده شده تا هم نوشتن را ساده کند و هم بتوانید میزان قدرت دست را در فشاردادن و برداشتن قلم ک..

نمایش سریع

زیردستی چرمی خوشنویسی (چرم طبیعی) 37*27

(0)
150,000تومان

زیرمشقی چرم مناسب برای خوش نویسی و خطاطیساخته شده از چرم طبیعی – دو روبا کیفیت فوق العاده و جنس بسیار مرغوبابعاد 37*27 سانتی مترهنرمندان و اساتید گرامی توجه داشته باشند این نمونه از چرم طبیعی بهترین و مناسب ترین نوع چرم برای استفاده در خوشنویسی استزیردستی یا همان زیرمشقی یکی از ابزار و وسایل خوشنویسی است و خوشنویسان برای به..

نمایش سریع

زیردستی چرمی خوشنویسی (چرم مصنوعی بدون مقوا) 30*40

(0)
29,000تومان

زیرمشقی چرم مناسب برای خوش نویسی و خطاطیساخته شده از چرم مصنوعیبا کیفیت فوق العاده و جنس بسیار مرغوبابعاد 30*40 سانتی مترزیردستی یا همان زیرمشقی یکی از ابزار و وسایل خوشنویسی است و خوشنویسان برای بهبود کیفیت مشق و خطشان نیاز به یک زیردستی مناسب برای مشق کردن دارند. بهترین و مرغوب ترین زیرمشق برای خوشنویسی چرم طبیعی است که ا..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)