خودکار مخصوص خوشنویسی

حالت نمایش:
نمایش سریع

خودکار استدلر مدل Brilliant Colours XB بسته 10 رنگ مخصوص خوشنویسی

(0)
99,000تومان

کمپانی استدلر برای راحتی شما خودکارهای باکیفیتی را طراحی کرده است. یکی از ویژگی‌های این محصول این است که در ارتفاعات که فشار هوا تغییر می‌کند، به‌طور خودکار فشار جوهر تنظیم‌شده و مانع از پس دادن می‌شود. همچنین در ساخت این محصول از مواد قابل بازیافت استفاده‌ شده که کمترین صدمه را به محیط‌زیست وارد می‌کند. این محصول در 10 رنگ سبزتیره، آبی ت..

نمایش سریع

خودکار بیک لارج آبی 1.6 مخصوص خوشنویسی BIC Large1.6

(0)
7,400تومان

خودکار بیک لارج آبی 1.6 مخصوص خوشنویسی BIC Large1.6خودکار های مناسب جهت خوشنویسی باید دارای ۲ ویژگی اصلی باشند یکی دارای قطر نوشتاری یا سایز نوک کمی بزرگ و درشت و مورد بعدی دارای رنگ گذاری و اثر گذاری روان روی کاغذ در هر خودکاری که این دو ویژگی پیدا شود میتوان گفت ک محصول مناسب برای خوشنویسی با خودکار است.حال در کنار این مزیت ها بهتر است به کیفیت س..

نمایش سریع

خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2

(0)
100,000تومان

خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2همیشه خودکارهای بیک، نمادی از نوستالژی و قدمت بوده‌اند. در محصول حاضر، هشت رنگ مختلف از خودکارهای «سافت اند فشن» (Soft and Fashion) بیک در یک بسته قرار گرفته‌اند. این خودکارها به راحتی و بدون از بین بردن تمرکز، شما را از ابتدی تا انتهای نوشتن همراهی می‌کند. علاوه براین شما می..

نمایش سریع

خودکار بیک ۱.۶ میلی متر کریستال ست ۱۵ رنگ مخصوص خوشنویسی

(0)
630,000تومان

قابل توجه مشتریان گرامی : به دلیل اینکه این کالا باید از طریق واسطه در کشورهای اروپایی و یا آمریکا خریداری گردد مبلغ قید شده به عنوان پیش پرداخت (بیعانه) خرید شما محسوب می گردد و مبلغ اصلی طبق قیمت روز دلار یا یورو با احتساب هزینه های جنبی ارسال به ایران محاسبه می گردد.جهت اطلاع از قیمت روز این کالا از طریق واتساپ فروشگاه استعلام بگیرید.مدت زمان تح..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)