ابزار و لوازم نقاشیخط

حالت نمایش:
نمایش سریع

اسپری کیلر واکو vako براق کننده چوب و سطوح

(0)
12,000تومان

اسپری کیلر واکو Vakoداشتن یک مبلمان کاملا شیک و براق و یا یک دیوار با درخشندگی عالی در هر محیطی باعث جذابیت بیشتر میشود، استفاده از کارهایی مانند پتینه، ورق طلا و یا رنگ های مختلف بعد از اتمام احتیاج دارند که از یک ماده محافظت کننده بر رویشان استفاده شود مخصوصا در مبلمان به این ماده احتیاج زیادی است.استفاده از کیلر ها و یا براق کنند های مختلف بر رو..

نمایش سریع

لاک الکل بی رنگ مایع

(0)
30,000تومان

لاک الکل مایعلاک الکل بی رنگ مایع مهر،نمونه ای بسیار باکیفیت از لاک الکل مایع می باشد. که پس از نصب وچسباندن ورق طلا برای جلا بخشیدن به سطح مورد نظر قابل استفاده است.لاک الکل مایع ،کاملا بی رنگ است وبرای سطوح گوناگون به خصوص سطوح گچی وچوبی مناسب است و در اجرای پروژه های مختلف به شما کمک زیادی می کند.چرا از لاک الکل مایع استفاده کنیم؟در حقیقت لاک ال..

نمایش سریع

لاک الکل جامد

(0)
25,000تومان

..

نمایش سریع

ورق طلای مایع مناسب کارهای هنری

(0)
14,500تومان

ورق طلای مایع مناسب کارهای هنریورق طلا به عنوان یکی از جذابترین و مورد علاقه ترین مواد تزئینی می باشد که امروزه در کارهای تزئینی و زینتی مورد استفاده است، این ماده جهت پوشش سطوح مختلف استفاده میشود و بعد از اتمام کار به صورت یک ورقه طلایی رنگ روی کار شما نمایش داده میشود.ورق طلای مایع بعد از استقبال بسیار زیاد از ورق طلای تزئینی ابداع و س..

نمایش سریع

ورق طلای پیاژه ایتالیایی

(0)
100,000تومان

ورق طلا اندازه ۱۶ * ۱۶ سانتی مترورق طلا با درجه کیفیت بسیار عالی و برتر اروپابسته بندی ۵۰۰ عددورق طلای پیاژه ایتالیایی بسته ۵۰۰ عددی بسیار با کیفیت و مناسب جهت انجام کارهای هنری، نقاشی و نقاشیخط و همچنین ساخت مبلمان و دکوراسیون، ساخت یک تابلو بسیار زیبا با پوششی از فلزات و همچنین رنگی همچون طلا با وجود استفاده از ورق طلا امروزه بسیار راحت و سهل الو..

نمایش سریع

ورق مس ایتالیایی پیاژه

(0)
125,000تومان

ورق مس ایتالیایی پیاژهمناسب استفاده در تابلوهای نقاشیخط و …پوشش دادن سطوح مختلف، اجسام تزئینی، قاب عکس، میز و صندلی و مبلمان با ورق هایی از جنس فلزات و ساختار فلزی و طرح فلزاتی مانند نقره، مس و طلا همیشه مورد استقبال بوده و علاقمندان خود را داشته است، باید توجه داشت که آبکاری سطوح مختلف با فلزات کاری بسیار سخت و هزینه بر می باشد و علاوه بر آن احتیا..

نمایش سریع

ورق نقره پیاژه

(0)
110,000تومان

ورق نقره مناسب نقاشیخط و کارهای هنریابعاد ورق ۱۶* ۱۶ سانتی متر استهمیشه دیدن اجسامی که دارای جلا و زیبایی نقره رنگ هستند جذاب است ولی باید بدانیم که همه این اجسام ساخته شده از نقره نیستند و یا آبکاری نقره نشده اند، بلکه به راحتی و استفاده از چند برگه ورق نقره میتوان سطوح مختلف را نقره رنگ کرد و جلوه زیبایی به آنها داد.در استفاده از ورق نق..

نمایش سریع

چسب ورق طلا آلمانی مونالیزا ۹۵۰ میلی لیتر

(0)
125,000تومان

چسب ورق طلا آلمانی مونالیزا ۹۵۰ میلی لیترچسب ورق طلای آلمانی مارک مونالیزا Monalisaبهترین مارک چسب ورق طلا ساخته شده در اروپا با کیفیت بسیار خوب و دوام و ماندگاری بالاتا ۲۴ ساعت بعد از استفاده و کشیدن چسب روی کار قدرت چسبندگی خود را داشته و میتوانید روی آن ورق طلا را بچسبانید، این نمونه چسب ورق طلا همچنین با آب قابلیت مخلوط شدن ..

نمایش سریع

چسب ورق طلا آمریکایی Titebond قوطی ۹۴۷ میلی

(0)
188,000تومان

چسب ورق طلا آمریکایی Titebond قوطی ۹۴۷ میلیچسب ورق طلا با کیفیت فوق العاده بالا و قدرت چسبندگی بسیار زیاد یکی از بهترین برندهای چسب هنری دنیا می باشد مارک Titebond جزو مشهورترین و معتبرترین برندهای جهان هنر می باشد فروشگاه موعود مفتخر است محصولات این شرکت را با بسته بندی های اورجینال در اختیار هنرمندان عزیز قرا رمی دهد.چسب ورق طلا فو..

نمایش سریع

چسب ورق طلا مونالیزا Monalisa آلمانی 240 میل

(0)
39,000تومان

چسب ورق طلا مونالیزا Monalisa آلمانی 2۵۰ میلچسب ورق طلای آلمانی مارک مونالیزا Monalisaچسب مخصوص چسباندن انواع ورق طلا با کیفت ساخت برتر اروپااین نمونه چسب ورق طلا یکی از برترین برندهای اروپا بوده و داری قدرت چسبندگی بالایی می باشد، تا ۲۴ ساعت بعد از کشیدن چسب روی سطح میتوانید ورق طلا را روی آن چسبانده و از آن استفاده کنید همچنین..

نمایش سریع

چسب ورق طلا مونالیزا Monalisa آلمانی ۴۵۰ میل

(0)
68,000تومان

چسب ورق طلا مونالیزا Monalisa آلمانی ۴۵۰ میلچسب ورق طلای آلمانی مارک مونالیزا Monalisaچسب مخصوص چسباندن انواع ورق طلا با کیفت ساخت برتر اروپااین نمونه چسب ورق طلا یکی از برترین برندهای اروپا بوده و داری قدرت چسبندگی بالایی می باشد، تا ۲۴ ساعت بعد از کشیدن چسب روی سطح میتوانید ورق طلا را روی آن چسبانده و از آن استفاده کنید همچنین..

نمایش سریع

چسب ورق طلا وستا ۱۵۰ میل

(0)
26,000تومان

چسب ورق طلا وستا ۱۵۰ میلورق طلا و ورق های تزئینی مانند ورق نقره و مس که در کارهای هنری و کارهای تزئینی مورد استفاده قرار میگیرند به دلیل داشتن جنس و ابعاد خاص و همچنین نازکی بسیار زیاددر هنگام چسباندن احتیاج به استفاده از نوع خاصی چسب میباشند.در کارهای مختلف که از انواع ورق طلا استفاده میشود به دلیل ظرافت ودقت بالا باید از چسب مخصوص ورقطلا استفاده ..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)