خطاطی، خوشنویسی، نقاشیخط

راهنمای خرید زیردستی خوشنویسی

زیردستی خوشنویسی با چرم طبیعی و مصنوعی

زیر دستی خوشنویسی مختص انجام هنر خوشنویسی است. برای خرید بهترین زیر دستی خوشنویسی باید به جنس آن و میزان استحکامش توجه شود.

راهنمای خرید زیردستی خوشنویسی

زیر دستی  خوشنویسی، شبیه به تخته شاسی بوده اما همانطور که از اسمش پیدا است مختص هنر خوشنویسی می باشد که دارای طرح ها و انواع گوناگونی است که لایه روی آن چرم و یا ماده انعطاف پذیر دیگری می باشد. این محصول یکی از ابزار مهم هنر خوشنویسی می باشد که دارای انواع چرم و فوم بوده و در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

راهنمای خرید زیردستی خوشنویسی

همانطور که گفتیم زیر دستی  خوشنویسی دارای انواع بسیار متنوعی است تا دست خریدار در هنگام خرید این محصول باز باشد و بنا به سلیقه خود نوعی از آن را انتخاب کند. داشتن رویه نرم و لطیف زیر دستی  خوشنویسی بسیار حائز اهمیت است.

اما لطافت آن نباید به حدی باشد که قلم در آن فرو رود و نوشتن را سخت کند، بنابراین بهترین نوع زیر دستی خوشنویسی، نمونه ای است که نه آنقدر سفت باشد و نه خیلی نرم و یک لایه چرم مصنوعی یا طبیعی روی آن را پوشانده باشد.

زیر دستی خوشنویسی باید دارای ابعاد حداقل A4 باشد. این محصول با توجه به انواع مختلفی که دارد قیمت های متفاوتی نیز داشته که هر فرد بنا به سلیقه خود آن را تهیه می کند.

انواع زیر دستی خوشنویسی

با توجه به سلایق مختلفی که در هر موردی وجود دارد در حال حاضر انواع مختلفی از محصولات از جمله زیر دستی خوشنویسی  در بازار سنتی و سایت های اینترنتی موجود بوده که شامل موارد زیر می شود.

زیر دستی چرم طبیعی  : این نوع زیر دستی به گونه ای ساخته شده است که دو سمت آن قابل  استفاده بوده به طوری که یک طرفش ساخته شده از چرم طبیعی گاو یا بز و مخصوص قلمرانی و خوشنویس می باشد زیرا بسیار نرم و لطیف است؛ و طرف دیگر می تواند از جنس رویه که همان چرم طبیعی است و یا  از چرم مصنوعی باشد. طرح این زیر دستی بسیار زیبا و خاص می باشد.

زیر دستی چرم مصنوعی: این زیر دستی مخصوص شدت و ضعف در خط تحریری می باشد که می توان با استفاده از این محصول میزان قدرت دست را در برداشتن و فشار دادن قلم کنترل کرد و طبیعتا از نوع اول قیمت مناسب تری دارد. کارایی این محصول بیشتر در خوشنویسی و خطاطی با خودکار است و بسیار مورد توجه خطاطان با خودکار و روان نویس قرار گرفته است.

خرید اینترنتی زیر دستی خوشنویسی

همانطور که می دانید زیر دستی سطح صاف و محکمی است که در هنر خوشنویسی جزو کاربردی ترین ابزار به شمار می آید بهترین نوع این زیر دستی، زیر دستی چرم می باشد که دارای سطحی صاف و نرم است.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید زیر دستی  خوشنویسی می باشید به شما پیشنهاد می کنیم که به قسمت ابزار و لوازم خوشنویسی فروشگاه موعود مراجعه نمایید ،  انواع زیر دستی  خوشنویسی با قیمت بسیار مناسب موجود می باشد که شما مشتریان عزیز از سراسر کشور می توانید از طریق اینترنت وارد فروشگاه  شده و محصول مورد نظر خود را تهیه کنید همانطور که گفتیم قیمت این محصولات نیز بسیار مناسب می باشد. که مهمترین دلیل آن تولید محصول در کارگاه فروشگاه موعود و حذف واسطه ها بوده که موجب افزایش کیفیت این محصول و کاهش قیمت آن شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *