سوییچ چهار پورت KVM اتوماتیک مدل 4711

سوییچ چهار پورت KVM اتوماتیک مدل 4711

0 نظر سفارش (0)
120,000تومان
کد محصول: 4711
موجودی در انبار
تعداد بازدید 48 بازدید

توضیحات محصول

سوییچ چهار پورت KVM اتوماتیک مدل 4711

با استفاده از KVM PS2 چهار پورت می توان به صورت همزمان از 4 کیس روشن در حال کار با 1 مانیتور و 1 کیبورد و 1 موس استفاده کرد و با فشردن کلید روی سوییچ بین 4 سیستم سوییچ کرد. نکته برای استفاده از این دستگاه این است که تامین برق این دستگاه از پورت PS2 می باشد پس اگر یک طرف به پورت PS2 وصل نباشد به همان سمت سوییچ نخواهد کرد. از این دستگاه بیشتر در  مغازه های تعمیرگاه کامپیوتر استفاده می شود.

کی وی ام PS2 چهار پورتگاها برای استفاده از 1 دستگاه DVR و 1 کیس کامپیوتر هم از کی وی ام PS2 چهار پورت استفاده می شود که با توجه به قیمت پایین تر دیتا سوییچ مانیتور بهتر است از دیتا سوییچ مانیتور استفاده شود چون فقط تصویر بین DVR و کیس را سوییچ می کند.

سوییچ KVM PS2 یک محصول به صرفه برای مصارف اداری و تجاری است. این سوییچ به شما این امکان را می‌دهد که به آسانی چهار عدد کامپیوتر PC را به یک ست مانیتور، کیبورد و ماوس متصل کرده و هر 4 کامپیوتر را با همان مانیتور، کیبورد و ماوس کنترل نمایید. این محصول کاربرد بسیار آسانی دارد و برای مدیران شبکه و کاربران اداری ایده‌آل است. این محصول سازگار با پورت PS2 و کاملا جمع و جور طراحی شده و بدون گرفتن جای بسیار، عملکرد بسیار خوبی را به شما ارائه می‌دهد. اگر موس و کیبورد شما PS2 نباشد , باید از KVM USB چهار پورت یا دو پورت استفاده نمایید.

تصاویر مربوط به خود محصول میباشد

محصول بدون کابل است

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی