مهر قدیمی (خاتم)

حالت نمایش:
نمایش سریع

ابزار طراحی مهر خاتم

(0)
25,000تومان

نکته : امکان دانلود فایل خریداری شده فقط در صورت ثبت نام و ورود به پنل کاربری از قسمت دانلودها در سایت فراهم شده استجهت خرید محصولات دانلودی اگر مشتری قدیمی سایت می باشید و اطلاعات عضویت شما در سایت موجود است باید وارد پنل کاربری خود شوید و اگر عضو نیستید باید حتما در سایت ثبت نام نماید...

نمایش سریع

استامپ شاینی مخصوص مهر خاتم برنجی | محصول تایوان

(0)
30,000تومان

استامپ شاینی SP1--سایز 65*45 میلیمتر --در چهار رنگ مختلف قرمز، آبی، سبز و مشکی|ساخت کشور تایوان|قبل از ثبت سفارش حتما نسبت به استعلام موجودی از فروشگاه از طریق واتساپ فروشگاه به شماره 09392420120 اقدام نمایید.استامپ مهرخاتم | اورجینال SHINYتمام محصولات کلاسیک مهرخاتم نیاز به استامپ دارند. ماهیت فلز به صورتی است که جوهر را به خود جذب نمیکند.به همی..

نمایش سریع

جوهر مخصوص شارژ مهر لیزری خاتم

(0)
45,000تومان

جوهر استامپ شاینی محصول تایوان در چند رنگ مختلفقبل از خرید موجودی را استعلام کنید..

نمایش سریع
نمایش سریع

طراحی مهر خاتم

(0)
15,000تومان

طراحی مهر خاتم بعنوان لوگوی شخصی،امضاء هنری ،لوگوی وبسایت ، عکس پروفایل شبکه های اجتماعی صورت می گیرد.نام های مختلف از نظر ترکیب های خط حالت های مختلفی داشته و اصولا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند. بدین معنا که اگر طرحی با یک نام بسیار زیبا و چشم نواز شد لزوما نمیتوان پیش بینی کرد که این ترکیب با نام شما نیز خواهد درخشید. پس در هنگام ثبت سفارش در قسم..

نمایش سریع

مهر خاتم برنجی - حکاکی روی آلیاژ نقره ای

(0)
120,000تومان

این محصولات علاوه بر اثر چاپی سنتی که در محصولات مدرن نیز مشاهده می شود، از پایه ای مستحکم، فلزی و سنتی برخوردار است.جنس این مهر از فلز سر سخت برنج است که نیاکان ما برای ساختن مهر های خود از آن استفاده میکردند؛ رنگ طلایی مهر از طرفی و حس نوستالوژیک آن از طرفی دیگر این محصول را به یک همراه خوب تبدیل کرده است.وزن تقریبی ۱۰ گرم، ارتفاع ۲ سانتی و..

نمایش سریع

مهر خاتم جیبی لیزری

(0)
160,000تومان

مهرخاتم لیزری جیبی از محصولات بسیار محبوب فروشگاه بوده و لذت ممهور کردن اسناد و هدیه های شمارا برایتان به ارمغان می آورد.علاوه بر استفاه شخصی بعنوان مهرهای پزشکی و مهندسی نیز قابل استفاده می باشد.پکیج این محصول شامل بدنه ای از جنس پلاستیک خشک ، با کیفیت ساخت بسیار عالی است، کمپانی سازنده پایه ی مهر خاتم جیبی، شرکت شاینی (SHINY) تایوان و اسمارت (SMA..

نمایش سریع

مهر خاتم لیزری رومیزی

(0)
150,000تومان

پکیج این محصول از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت مناسب است، سطح زیرین که پلیمر حکاکی شده در آن قرار گرفته با درپوشی مستحکم پوشانده شده که علاوه بر ممانعت از برخورد سطح جوهری به محیط اطراف باعث ارتقا کیفیت اثر چاپی شده و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را ارئه میدهد..با توجه به ابعاد مناسب این محصول، مهر خاتم رومیزی به سادگی قابل حمل در کیف و یا استف..

نمایش سریع

مهر خاتم لیزری و ژلاتینی دانشجویی

(0)
70,000تومان

مهر خاتم دانشجوییپکیج این محصول شامل پایه کریستالی با کیفیت ساخت متوسط است که پلیمر حکاکی شده در زیر آن قرار گرفته و توسط اسفنج (در نوع لیزری) محصور شده است. این اسفنج مانع برخورد سطح جوهری به محیط اطراف می شود. در نوع ژلاتینی اسفنج محافظ وجود ندارد.ارتفاع پایه مهر، چهار سانتی متر بوده و فضای زیری آن را مربعی با ضلع چهار سانتی متر تشکیل می دهد که د..

نمایش سریع

مهر خاتم ژلاتینی ارزان - پایه معمولی و برنجی

(0)
70,000تومان

ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین محصول فروشگاه مهر خاتم ژلاتینی روی پایه هایی از جنس پلاستیک و یا برنج می باشد. محدودیت اندازه برای مهر خاتم ژلاتینی ارزان قیمت بر روی پایه های پلاستیکی وجود ندارد ...

نمایش سریع

مهر ژلاتینی رومیزی خاتم شاینی

(0)
120,000تومان

پکیج این محصول شامل پایه ای از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت مناسب است، سطح زیرین که پلیمر حکاکی شده در آن قرار گرفته با درپوشی مستحکم که استامپ محصول در آن قرار دارد پوشانده شده که علاوه بر ممانعت از برخورد سطح جوهری به محیط اطراف باعث ارتقا کیفیت اثر چاپی شده و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را ارئه میدهد..با توجه به ابعاد مناسب این محصول، ..

نمایش سریع

مهرخاتم جیبی ژلاتینی

(0)
140,000تومان

مهرخاتم جیبی ژلاتینی از محصولات بسیار محبوب و با کیفیت فروشگاه بوده و لذت ممهور کردن اسناد و هدیه های شمارا برایتان به ارمغان می آورد.علاوه بر استفاده شخصی بعنوان مهرهای پزشکی و مهندسی نیز قابل استفاده می باشد. اگر بخواهیم حدود ابعاد مهر خاتم جیبی را درنظر بگیریم، میتوانیم به ابعاد یک ماژیک فسفری اشاره کنیم یا به صورت دیگر مکعب مستطیل به طول ح..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)