محصولات لیزری و ژلاتینی

حالت نمایش:
نمایش سریع

جوهر مخصوص شارژ مهر لیزری خاتم

(0)
45,000تومان

جوهر استامپ شاینی محصول تایوان در چند رنگ مختلفقبل از خرید موجودی را استعلام کنید..

نمایش سریع

مهر خاتم جیبی لیزری

(0)
160,000تومان

مهرخاتم لیزری جیبی از محصولات بسیار محبوب فروشگاه بوده و لذت ممهور کردن اسناد و هدیه های شمارا برایتان به ارمغان می آورد.علاوه بر استفاه شخصی بعنوان مهرهای پزشکی و مهندسی نیز قابل استفاده می باشد.پکیج این محصول شامل بدنه ای از جنس پلاستیک خشک ، با کیفیت ساخت بسیار عالی است، کمپانی سازنده پایه ی مهر خاتم جیبی، شرکت شاینی (SHINY) تایوان و اسمارت (SMA..

نمایش سریع

مهر خاتم لیزری رومیزی

(0)
150,000تومان

پکیج این محصول از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت مناسب است، سطح زیرین که پلیمر حکاکی شده در آن قرار گرفته با درپوشی مستحکم پوشانده شده که علاوه بر ممانعت از برخورد سطح جوهری به محیط اطراف باعث ارتقا کیفیت اثر چاپی شده و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را ارئه میدهد..با توجه به ابعاد مناسب این محصول، مهر خاتم رومیزی به سادگی قابل حمل در کیف و یا استف..

نمایش سریع

مهر خاتم لیزری و ژلاتینی دانشجویی

(0)
70,000تومان

مهر خاتم دانشجوییپکیج این محصول شامل پایه کریستالی با کیفیت ساخت متوسط است که پلیمر حکاکی شده در زیر آن قرار گرفته و توسط اسفنج (در نوع لیزری) محصور شده است. این اسفنج مانع برخورد سطح جوهری به محیط اطراف می شود. در نوع ژلاتینی اسفنج محافظ وجود ندارد.ارتفاع پایه مهر، چهار سانتی متر بوده و فضای زیری آن را مربعی با ضلع چهار سانتی متر تشکیل می دهد که د..

نمایش سریع

مهر خاتم ژلاتینی ارزان - پایه معمولی و برنجی

(0)
70,000تومان

ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین محصول فروشگاه مهر خاتم ژلاتینی روی پایه هایی از جنس پلاستیک و یا برنج می باشد. محدودیت اندازه برای مهر خاتم ژلاتینی ارزان قیمت بر روی پایه های پلاستیکی وجود ندارد ...

نمایش سریع

مهر ژلاتینی رومیزی خاتم شاینی

(0)
120,000تومان

پکیج این محصول شامل پایه ای از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت مناسب است، سطح زیرین که پلیمر حکاکی شده در آن قرار گرفته با درپوشی مستحکم که استامپ محصول در آن قرار دارد پوشانده شده که علاوه بر ممانعت از برخورد سطح جوهری به محیط اطراف باعث ارتقا کیفیت اثر چاپی شده و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را ارئه میدهد..با توجه به ابعاد مناسب این محصول، ..

نمایش سریع

مهرخاتم جیبی ژلاتینی

(0)
140,000تومان

مهرخاتم جیبی ژلاتینی از محصولات بسیار محبوب و با کیفیت فروشگاه بوده و لذت ممهور کردن اسناد و هدیه های شمارا برایتان به ارمغان می آورد.علاوه بر استفاده شخصی بعنوان مهرهای پزشکی و مهندسی نیز قابل استفاده می باشد. اگر بخواهیم حدود ابعاد مهر خاتم جیبی را درنظر بگیریم، میتوانیم به ابعاد یک ماژیک فسفری اشاره کنیم یا به صورت دیگر مکعب مستطیل به طول ح..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)