مهر خاتم لیزری و ژلاتینی دانشجویی

مهر خاتم لیزری و ژلاتینی دانشجویی

0 نظر سفارش (0)
70,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: JL-12
موجودی در انبار
تعداد بازدید 191 بازدید

توضیحات محصول

مهر خاتم دانشجویی

پکیج این محصول شامل پایه کریستالی با کیفیت ساخت متوسط است که پلیمر حکاکی شده در زیر آن قرار گرفته و توسط اسفنج (در نوع لیزری) محصور شده است. این اسفنج مانع برخورد سطح جوهری به محیط اطراف می شود. در نوع ژلاتینی اسفنج محافظ وجود ندارد.
ارتفاع پایه مهر، چهار سانتی متر بوده و فضای زیری آن را مربعی با ضلع چهار سانتی متر تشکیل می دهد که در واقع محل قرار گیری پلیمر حکاکی شده مهر خاتم به همراه اسفنج محافظ است.
محصول از نوع لیزری توسط مرکبی که در صنعت چاپ استفاده می شود شارژ شده و نیازی به استامپ ندارد ، به عبارتی پلیمر حکاکی شده مرکب را به خود جذب و اثر چاپی را بر روی سطح مورد نظر منعکس می نماید.
رنگ های متنوع و اختصاصی مهرخاتم لیزری بی شک یکی از ویژگی های بارز این نوع محصولات می باشد.
لاجوردی، مشکی، قرمز، سبز، شکلاتی و زعفرانی رنگ های اثر چاپی مهرخاتم است که قابلیت شارژ هریک از رنگ ها در تمامی محصولات مدرن از جمله مهر خاتم دانشجویی فراهم آمده است.
 مهر خاتم دانشجویی با شارژ اولیه ، توانایی بیش از دوهزار چاپ با کیفیت را خواهد داشت.
شارژ مجدد محصول علاوه بر فروشگاه در تمامی مهر سازی های سراسر کشور نیز با هزینه ای بسیار اندک ( حدود پنجاه هزار ریال ) ممکن خواهد بود و با شارژ مجدد، توانایی دوهزار چاپ باکیفیت دیگر را خواهید داشت و این عمل بدون افت کیفیت قابل تکرار است.
 
تعداد دفعات چاپ و کیفیت اثر چاپی مهر با کیفیت پلیمری که حکاکی نام بر روی آن انجام شده ارتباط مستقیم دارد.
با توجه به اولویت کاهش هزینه ی این محصول ، از پلیمر و ژلاتین با کیفیت متوسط استفاده شده است تا ضمن حفظ کیفیت اثر چاپی قابل قبولی را عرضه نماید.
از ویژگی های بارز این محصول می توان به قیمت مناسب در مقابل کیفیت عرضه شده اشاره کرد .
در آخر این محصول پیشنهاد مناسبی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز است تا با ممهور کردن کتاب ها و هدایا، خاطره ای خوش برای خود و اطرافیان به جای بگذارند و همچنین گزینه ای قابل توجه برای کسانی که علاقه مند هستند در کنار مهر خاتم اصلی خود رنگ دیگری از طرح خود و یا طرح دیگر از نام خود را به عنوان مهر خاتم جنبی در اختیار داشته باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی