مهر خاتم لیزری رومیزی

مهر خاتم لیزری رومیزی

0 نظر سفارش (0)
150,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: maxor
موجودی در انبار
تعداد بازدید 163 بازدید

توضیحات محصول

پکیج این محصول از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت ساخت مناسب است، سطح زیرین که پلیمر حکاکی شده در آن قرار گرفته با درپوشی مستحکم پوشانده شده که علاوه بر ممانعت از برخورد سطح جوهری به محیط اطراف باعث ارتقا کیفیت اثر چاپی شده و ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی را ارئه میدهد..

با توجه به ابعاد مناسب این محصول، مهر خاتم رومیزی به سادگی قابل حمل در کیف و یا استفاده در میز کار است.

مهر خاتم رومیزی توسط مرکبی که در صنعت چاپ استفاده می شود شارژ شده و نیازی به استامپ ندارد ، به عبارتی پلیمر حکاکی شده مرکب را به خود جذب و اثر چاپی را بر روی سطح مورد نظر منعکس می نماید.

رنگ های متنوع و اختصاصی مهرخاتم بی شک یکی از ویژگی های بارز این محصولات می باشد..

اندازه اثر چاپی تمامی محصولات با توجه به اصول هنری و زیبایی شناختی و همچنین نمونه های اصیل قدیمی، یک بند انگشت در نظر گرفته شده است که بر خلاف سایر محصولات، مهر خاتم رومیزی این قابلیت را دارد که اثر چاپی آن به اندازه ی حدودی دو بند انگشت بزرگ شود.

مهر خاتم رومیزی با شارژ اولیه توسط فروشگاه، توانایی بیش از چهار هزار چاپ با کیفیت را خواهد داشت.

شارژ مجدد محصول علاوه بر فروشگاه در تمامی مهر سازی های سراسر کشور نیز با هزینه ای بسیار اندک ممکن خواهد بود و با شارژ مجدد، توانایی چهار هزار چاپ باکیفیت دیگر را خواهید داشت و این عمل بدون افت کیفیت قابل تکرار است.

تعداد دفعات چاپ و کیفیت اثر چاپی مهر با کیفیت پلیمری که حکاکی نام بر روی آن انجام شده ارتباط مستقیم دارد.

پلیمر به کار رفته در این محصول از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است از این رو برای مصارف طولانی و همچنین ماندگاری بالا توصیه می شود.

از ویژگی های بارز این محصول می توان به قیمت مناسب در مقابل کیفیت عرضه شده اشاره کرد .

اگر با هزینه ای متوسط خواهان محصولی باکیفیت هستید ، قطعا مهر خاتم رومیزی پیشنهاد ما به شماست.

در آخر این محصول پیشنهاد مناسبی برای استفاده مهر خاتم در تعداد زیاد و یا همچنین استفاده کم در مقابل ماندگاری بسیار طولانی است که میتواند خاطری خوش اختصاصی کردن هدایا و کتاب ها و نامه های اداری را برای شما به ارمغان بیاورد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی