خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2

خصوصیات محصول

  • قطر خودکار 1.2 میلی متر
  • نوع خودکار ساچمه ای
  • برند بیک
  • نام لاتین BIC

توضیحات محصول

خودکار بیک کریستال فشن 1.2 رنگی مخصوص خوشنویسی Cristal Soft and Fashion1.2


همیشه خودکارهای بیک، نمادی از نوستالژی و قدمت بوده‌اند. در محصول حاضر، هشت رنگ مختلف از خودکارهای «سافت اند فشن» (Soft and Fashion) بیک در یک بسته قرار گرفته‌اند. این خودکارها به راحتی و بدون از بین بردن تمرکز، شما را از ابتدی تا انتهای نوشتن همراهی می‌کند. علاوه براین شما می‌توانید نوشته‌های خود را بر اساس میزان اهمیتشان کد گذاری کنید.با این محصول، تمام شدن ناگهانی جوهر شما را غافلگیر نمی‌کند. با نگاهی گذرا به این خودکارها، شما می‌توانید رنگ جوهرشان را به خوبی شناسایی کنید.
از هشت رنگ مختلف خودکارهای بیک موجود در محصول پیش رو می‌توان برای کدگذاری قسمت‌ها و نکات مختلف نوشته بهره برد. برای مثال تیترها و مطالب‌مهم را با قرمز، مطالب کم‌اهمیت را با زرد بنویسید. با این کار هاز یک سو در صورت نیاز می‌توانید مطالب مورد نظر خود را به آسانی پیدا کنید. از سوی دیگر استفاده از این رنگ‌ها، به نوشته شما جذابیتی می‌دهد که نوشته شما را از حالت یکنواخت و خسته‌کننده خود در می‌آورد.
به دلیل شفاف بودن بدنه، شما می‌توانید در هر لحظه از میزان جوهر باقی‌مانده در مخزن خودکار باخبر باشی. به این ترتیب تمام شدن ناگهانی جوهر شما را غافلگیر نخواهد کرد و نوشته شما نصفه و نیمه باقی نمی‌ماند. این بدنه به صورت شش‌ضلعی طراحی شده است. این طراحی از لیز خوردن خودکار در دست و روی میز جلوگیری می‌کند. با این ویژگی دست شما در حین نوشتن خط نخورده و می‌توانید تمرکز خود را در تمام مدت نوشتن حفظ کنید.

برای بسیاری از ما خوکار عضو همیشگی کیف یا جیبمان است. همراه داشتن یک خودکار خوب برای ثبت اتفاقات روزمره، نوشتن آدرس و تلفن، یادداشت‌برداری از کتاب و اموری از این قبیل که باید در جایی مانند دفترچه یادداشت جیبی‌، ثبت و حفظ شوند ، ضروری است. قطر نوشتاری خودکار، راحتی نگارش، شکل و طرح بدنه، رنگ جوهر از جمله عوامل تاثیرگذار در انتخاب خودکار مناسب هستند. هشت خودکار سافت اند فشن بیک با رنگ‌های متنوع، قابلیت کنترل میزان جوهر، حفظ تمرکز و تنوع رنگی خود انتخاب مناسبی است برای دانش‌اموزان و دانشجویانی که برای انجام تکالیف یا جزوه‌نویسی‌های خود به خودکاری خوش‌دست و خوش‌نام احتیاج دارند.

– محتوی رنگ‌های مشکی، سبز،قرمز، آبی، صورتی، زرد، آبی روشن و بنفش

– دارای درپوش همرنگ با جوهر

– امکان کنترل میزان جوهر باقی‌مانده به دلیل شفاف بودن بدنه

– دارای بدنه‌ای با طراحی شش‌ضلعی به منظور جلوگیری از لیز خوردن خودکار در دست و روی میز

– با قابلیت نوشتن تا ۳۵ % روان‌تر از دیگر خودکارها

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی